SEVERIN NILSON. "Fiskarstuga vid Glottern, solnedgång", olja på duk, signerad.

3475550. SEVERIN NILSON. "Fiskarstuga vid Glottern, solnedgång", olja på duk, signerad.

55 x 85 cm.

Severin Nilson (1846–1918)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 85 cm.

Severin Nilson (1846–1918)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 533