VAS, porslin, antagligen 1900-tal, Kina.

3473997. VAS, porslin, antagligen 1900-tal, Kina.

Vas med dekor i famille rose på rosa botten.
Höjd 39 cm.

Minimalt slitage.

Tema

Vårkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Minimalt slitage.

Tema

Vårkvalitetsauktion

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 712