HALSKEDJA samt ID-BRICKA, 18k guld, bl.a. N S E Guldvaru Aktiebolag, Köping, 1979, Vikt 7 gram.

347377. HALSKEDJA samt ID-BRICKA, 18k guld, bl.a. N S E Guldvaru Aktiebolag, Köping, 1979, Vikt 7 gram.

Kedja, längd 55 cm, id-bricka 3 x 2 cm.

Bruksslitage, repor. Trasig kedja.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 087