THORE ANDERSSON. Olja på duk, signerad.

3472702. THORE ANDERSSON. Olja på duk, signerad.

Sydländsk stad.

61 x 73 cm.

Rammått: 64 x 76 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Tema

Racken och Arvika

Gör en kostnadsfri värdering!

Sydländsk stad.

61 x 73 cm.

Rammått: 64 x 76 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Tema

Racken och Arvika

Antal besök: 743