VAS, DAUM FRÈRES.

VAS, DAUM FRÈRES.
3471955. VAS, DAUM FRÈRES.

Art Nouveau, mottlat glas i grönt med etsad och emaljmålad skogsdekor, signerad "DAUM NANCY" och med Lorraines kors, höjd 8 cm.

Lätt hanteringsslitage.

Tema

Konstglas - Art Nouveau

Gör en kostnadsfri värdering!
3471955. VAS, DAUM FRÈRES.

Lätt hanteringsslitage.

Tema

Konstglas - Art Nouveau

Antal besök: 820