KANDELABER, nysilver, Jugend, 1900-talets första hälft.

347192. KANDELABER, nysilver, Jugend, 1900-talets första hälft.

3 st ljusarmar, höjd 43,5 cm.

Bruksslitage, oxidering.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st ljusarmar, höjd 43,5 cm.

Bruksslitage, oxidering.

Antal besök: 540