ANDREAS HANSEN. Soffa, modell "303" Danmark, 1900-talets andra hälft.

3468603. ANDREAS HANSEN. Soffa, modell "303" Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme i ek

Sitthöjd 40
Höjd 80
Längd 209
Bredd 80

(cm).

Bruksslitage, klädsel med fläckar och mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i ek

Sitthöjd 40
Höjd 80
Längd 209
Bredd 80

(cm).

Antal besök: 1 317