KUUTTI LAVONEN. "Elegia", etsning, oramat blad.

3467922. KUUTTI LAVONEN. "Elegia", etsning, oramat blad.

P.P. 3/4. signerad Kuutti Lavonen, daterad 2001, ca 16,5x26 cm, bladmått 39x54 cm.

Kuutti Lavonen (Född 1960)

Tema

Kuutti Lavonen

Gör en kostnadsfri värdering!

Kuutti Lavonen (Född 1960)

Tema

Kuutti Lavonen

Antal besök: 638