Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Övrigt
DALAHÄSTAR, 17 st, bemålat trä. 1900-tal.
3466387. DALAHÄSTAR, 17 st, bemålat trä. 1900-tal.
Längd 3 - 16 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 3 - 16 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
210