SOFFA, 1900-talets andra hälft.

3464982. SOFFA, 1900-talets andra hälft.

Fast stoppad rygg, lösa plymåer i sits. Djuphäftad rygg och sits. Längd ca 200. bredd 80, höjd 65 cm.

Bruksslitage. Mindre enstaka fläckar kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 529