ULF ONSBERG (1932-2020). "New York by night", olja på duk, signerad Onsberg.

3463130. ULF ONSBERG (1932-2020). "New York by night", olja på duk, signerad Onsberg.

Proveniens: i familjen Onsbergs ägo.
Mått 144x104 cm. Oramad.

Mått 144x104 cm. Oramad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
Fotostudio
Antal besök: 79

Andra intressanta föremål