VÄGGLAMPA, mässing och glas, Art Deco, 1930/40-tal.

346294. VÄGGLAMPA, mässing och glas, Art Deco, 1930/40-tal.

Stomme i mässing med cylinderformat glas, längd 31,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 687