SOFFBORD, teakfanér, 1900-talets senare hälft.

346276. SOFFBORD, teakfanér, 1900-talets senare hälft.

På fyra ben med metalltäckta fötter.
Längd 130 cm.
Bredd 75 cm.
Höjd 48 cm.

Bruksslitage, stötmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130 cm.
Bredd 75 cm.
Höjd 48 cm.

Antal besök: 465