Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Skulptur
BORDSDEKORATION, druvklase, alabaster, sannolikt Italien. 1900-talets andra hälft.
3461732. BORDSDEKORATION, druvklase, alabaster, sannolikt Italien. 1900-talets andra hälft.
Längd 24 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 24 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
346