JAN HÅFSTRÖM. Porträtt, blandteknik, signerad och daterad -55.

3461612. JAN HÅFSTRÖM. Porträtt, blandteknik, signerad och daterad -55.

32 x 24 cm.

Reva.

32 x 24 cm.

Reva.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Entré
Antal besök: 8

Andra intressanta föremål