LP-SKIVOR, blandade artister.

3460034. LP-SKIVOR, blandade artister.

Bland annat The Manhattan Transfer, Shirley Bassey och Barbra Streisand.

Ej fullständigt genomgånget. Bruksslitage. Skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 169