ARNE ÖHNELL. Surrealistisk bild, olja på duk, signerad och daterad -69.

3459534. ARNE ÖHNELL. Surrealistisk bild, olja på duk, signerad och daterad -69.

50 x 66 cm.

50 x 66 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Västra rummet
Antal besök: 9

Andra intressanta föremål