TEATERKIKARE, Mignon, italien, 1900-tal.

345732. TEATERKIKARE, Mignon, italien, 1900-tal.

Bredd 9,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 9,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 654