TAKLAMPA, mässing och glas, 1900-talets sista kvartal.

345624. TAKLAMPA, mässing och glas, 1900-talets sista kvartal.

Stomme i mässing, kupa och brännglas i glas. Höjd 51, diameter 50 cm. Höjd med kedja ca 110.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 453