JAN STENVINKEL. Komposition i rött, olja på duk, signerad.

3453770. JAN STENVINKEL. Komposition i rött, olja på duk, signerad.

26 x 35 cm.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 35 cm.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
T8 Tavelfack
Antal besök: 114