PENNVÄSSARE, Cor Spring & Crosby, New York, USA. 1910-tal.

345091. PENNVÄSSARE, Cor Spring & Crosby, New York, USA. 1910-tal.

Tillverkades 1907-1914. Höjd 12 cm.

Slitage. Fungerar, behöver smörjas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 639