HOCKEYSPEL, batteridrivet / mekaniskt, 1900-talets andra hälft.

345055. HOCKEYSPEL, batteridrivet / mekaniskt, 1900-talets andra hälft.

33,5 x 19,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33,5 x 19,2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 225