GÖSTA LINDQVIST. "Röd Ryttare", litografi, signerad och numrerad 140/250.

344999. GÖSTA LINDQVIST. "Röd Ryttare", litografi, signerad och numrerad 140/250.

44 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 55 cm.

Antal besök: 2 158