THORE ANDERSSON. Olja på duk, signerad och daterad -66.

3449882. THORE ANDERSSON. Olja på duk, signerad och daterad -66.

Kvinnoporträtt.

55 x 46 cm.

Rammått: 68 x 58,5 cm.

Smärre ytslitage. Helhetsintrycket ät gott.

Tema

Racken och Arvika

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvinnoporträtt.

55 x 46 cm.

Rammått: 68 x 58,5 cm.

Tema

Racken och Arvika

Antal besök: 1 553