Fanerat med idegran, benställning med lyror, 1 låda, på hjultrissor.
Höjd 42
Skiva 15+44+15
Djup 37
(cm).
Slitage, skavmärken, lacksprickor, fläckar.
Höjd 42
Skiva 15+44+15
Djup 37
(cm).
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Pråmvägen 13
65216 Karlstad
Sverige