KLAFFBORD England, 1900-talets andra hälft.

3449337. KLAFFBORD England, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med idegran, benställning med lyror, 1 låda, på hjultrissor.

Höjd 42
Skiva 15+44+15
Djup 37

(cm).

Slitage, skavmärken, lacksprickor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42
Skiva 15+44+15
Djup 37

(cm).

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Pråmvägen 13
65216 Karlstad
Sverige

Placering
Montervägg 5
Antal besök: 69