MINKPÄLS med MÖSSOR, 3 delar, Hörnells Päls. 1900-tal.

344925. MINKPÄLS med MÖSSOR, 3 delar, Hörnells Päls. 1900-tal.

Strl 44.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strl 44.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 542