BORDSLAMPOR, ett par, glas. 1960/70-tal.

344776. BORDSLAMPOR, ett par, glas. 1960/70-tal.

Orange glasmassa med vit insida. Höjd 27,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 906