OLLE DAHLGREN. Figur i grönskan, olja på duk, signerad.

3447581. OLLE DAHLGREN. Figur i grönskan, olja på duk, signerad.

61 x 81 cm.

61 x 81 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
T20 Tavelfack
Antal besök: 4

Andra intressanta föremål