BOKHYLLA MED SKÅP, jugend, 1920-tal.

344651. BOKHYLLA MED SKÅP, jugend, 1920-tal.

Gråmålad. Draghandtag av mässing. Flyttbara hyllor.
Höjd 145 cm, längd 85 cm, bredd 32 cm.

Fläckar, märken och slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar, märken och slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 142