SIDEBOARD/SKÄNK, rokokostil. 1900-talets första hälft.

344510. SIDEBOARD/SKÄNK, rokokostil. 1900-talets första hälft.

Längd 190, djup 60, höjd 100 cm. Senare bemålad samt beslag.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 653