SOFFBORD, plexiglas, 2000-tal.

3439935. SOFFBORD, plexiglas, 2000-tal.

Längd 104,5, bredd 50, höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 562