KRUKOR 2 stycken, en stämplad Rörstrand.

3437970. KRUKOR 2 stycken, en stämplad Rörstrand.

Höjd 12 och 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 och 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 159