SÄNGBORD, ett par, funkis, 1930-tal.

3437161. SÄNGBORD, ett par, funkis, 1930-tal.

Med hyllplan och draglåda.
Längd 32, bredd 31, höjd 50 cm.

Bruksslitage. Färgsläpp förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med hyllplan och draglåda.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 623