Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscen, etsning, signerad "J. Hoigaard" och numrerad 28/30.
343617. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscen, etsning, signerad "J. Hoigaard" och numrerad 28/30.
30 x 25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 25 cm.
Stadsauktion Sundsvall
2 069