PABLO PICASSO. LITOGRAFI, efter, numrerad 875/2000.

3435932. PABLO PICASSO. LITOGRAFI, efter, numrerad 875/2000.

"From the book: Gavilla De Fabulas Sin Amor (Camilo Jose Cela 1962)"
21 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 474