DAGMAR GLEMME. Noaks ark, färglitografi, signerad och märkt EA V.

343559. DAGMAR GLEMME. Noaks ark, färglitografi, signerad och märkt EA V.

61 x 85 cm.

Mindre smuts mellan passpartou och glas på en sida.

Dagmar Glemme (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 85 cm.

Dagmar Glemme (Född 1942)

Antal besök: 1 002