BETONGSLIP, SLAGBORR och MULTIVERKTYG, DeWalt, Bosch, AEG. 2000-tal.

3435295. BETONGSLIP, SLAGBORR och MULTIVERKTYG, DeWalt, Bosch, AEG. 2000-tal.

DeWalt, mod 18 V XR Brushless + Batteri & Laddare.
Betongslip, mod CAG 15.
Slagborrmaskin/kombihammare, mod AEG KH 24 IXE.

Två väskor medföljer.

Bruksslitage. Smuts. Ej testade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betongslip, mod CAG 15.

Två väskor medföljer.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 238