3435295. BETONGSLIP, SLAGBORR och MULTIVERKTYG, DeWalt, Bosch, AEG. 2000-tal.
DeWalt, mod 18 V XR Brushless + Batteri & Laddare.
Betongslip, mod CAG 15.
Slagborrmaskin/kombihammare, mod AEG KH 24 IXE.
Två väskor medföljer.
Bruksslitage. Smuts. Ej testade.