KAP- och GERINGSSÅG med STATIV, Bosch. 2000-tal.

3435291. KAP- och GERINGSSÅG med STATIV, Bosch. 2000-tal.

Geringssåg, mod GCM 8.SJL
Stativ/arbetsbord, mod GTA 2500.

Bruksslitage. Smuts. EJ testade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geringssåg, mod GCM 8.SJL

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Placering
Hylla 7.
Antal besök: 411