LIISA VITALI. Örhängen, silver, Nestor Westerback, Finland, 1970-tal.

3434487. LIISA VITALI. Örhängen, silver, Nestor Westerback, Finland, 1970-tal.

Ca 3,5 x 2 cm.

Smärre slitage.

Liisa Vitali (1918–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 3,5 x 2 cm.

Smärre slitage.

Liisa Vitali (1918–1987)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 197