LYRSTAKAR, ett par, silver, Ceson, Göteborg. 1955.

3434255. LYRSTAKAR, ett par, silver, Ceson, Göteborg. 1955.

Fylld fot. Höjd 15 cm. Totalvikt 397 gram.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 145