COLLIER, 18 k guld, Bismark-länk. 1900-talets mitt. Vikt 7 gram.

343389. COLLIER, 18 k guld, Bismark-länk. 1900-talets mitt. Vikt 7 gram.

Stämplad.
Längd 44 cm, bredd ca 0,35 cm.

Bruksslitage, något kärvt lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad.

Antal besök: 2 046