DÄCKSTOLAR, 2 st, teak, Jutlandia, 19/2000-tal.

3433785. DÄCKSTOLAR, 2 st, teak, Jutlandia, 19/2000-tal.

Fällbara, lösa dynor medföljer, längd 158 cm, rygghöjd ca 94 cm.

Bruksslitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, sprickor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 461