MOSSE STOOPENDAAL. "Kråka Skata", olja på duk.

343369. MOSSE STOOPENDAAL. "Kråka Skata", olja på duk.

Signerad och daterad 1940.
56 x 74 cm.

Smärre ytsmuts.
Smärre repa finnes.

Mosse Stoopendaal (1901–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1940.
56 x 74 cm.

Smärre ytsmuts.
Smärre repa finnes.

Mosse Stoopendaal (1901–1948)

Antal besök: 1 293