TAZZOR, SKÅLAR samt KRUS, 5 delar, porslin, Kina, 18/1900-tal.

343216. TAZZOR, SKÅLAR samt KRUS, 5 delar, porslin, Kina, 18/1900-tal.

Handmålad, polykrom dekor i emaljfärger.
Höjd 3 - 20 cm.

Bruksslitage, krus med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3 - 20 cm.

Antal besök: 498