BIJOUTERIER, 1900-tal.

BIJOUTERIER, 1900-tal.
3428995. BIJOUTERIER, 1900-tal.

Örhängen, ett, par, halskedja samt två hängen silver. Bronsil AB, Köping.
Brosch, micromosaik.

Bruksslitage. Ej fullständigt genåomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brosch, micromosaik.

Antal besök: 354