FRANS LARSSON. "Båten kommer", olja på, pappannå, signerad.

342816. FRANS LARSSON. "Båten kommer", olja på, pappannå, signerad.

26 x 27 cm.

något fläckig.

Frans Larsson (1894–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 27 cm.

något fläckig.

Frans Larsson (1894–1957)

Antal besök: 3 535