CIGARRSTÄLL, 1900-talets början.

342774. CIGARRSTÄLL, 1900-talets början.

Valnöt. Stäng och öppningsbar mekanism. Höjd 26 cm.

Bruksslitage, lås funger ej.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, lås funger ej.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 479