FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal.
342760. FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal.

Svartlackerat trä, dynor klädda med ljusbrun textil.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 639