MJUKISDJUR, Groda, 1970-tal.

MJUKISDJUR, Groda, 1970-tal.
3427332. MJUKISDJUR, Groda, 1970-tal.

Stoppad plysch, ögon av plast.

Höjd ca 103 cm.

Slitage, sömmar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 103 cm.

Slitage, sömmar med skador.

Antal besök: 255