KONSTLITTERATUR, 19/2000-tal.

KONSTLITTERATUR, 19/2000-tal.
342724. KONSTLITTERATUR, 19/2000-tal.

Bl.a. Van Gogh, Expressionism, Childe Hassam, The Rise of Modern Art. Kaethe Kollwitz, Sveriges allmänna Konstförening 10 band, 2 st auktionskataloger från Sotheby´s, Sveriges 20 st, mfl..

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 008